검색
  • Sharp Extreme

KULLANIM ŞARTLARI

2월 6일 업데이트됨

Yürürlük Tarihi: 10 Eylül 2019


Bu sözleşmenin şartları ("Hizmet Koşulları"), Ace Gwanggyo Tower 3, 401, 1286 Iui-dong, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do’de kayıtlı ofisine sahip olmakla SharpExtreme (işletme kimliği 349-88-00335) arasındaki ilişkiyi düzenler. Gyeonggi-do, Güney Kore, SharpExtreme oyunlarını, web sitelerini ve ilgili hizmetleri ("Hizmet") kullanımınızla ilgili olarak (bundan sonra "SharpExtreme" veya "Biz" veya "Biz"). Hizmetin kullanımı aynı zamanda SharpExtreme Gizlilik Politikası'na ve buraya referans olarak dahil edilen diğer ilgili politikalara tabidir.

Hizmete erişmeden veya kullanmadan önce, herhangi bir SharpExtreme web sitesinde gezinmek veya bir oyuna erişmek dahil, bu Hizmet Koşullarını ve Gizlilik Politikasını kabul etmelisiniz. Ayrıca, Hizmet’e bir hesap oluşturmanız gerekebilir (bir "Hesap"). Bir Hesap için kayıt yaptırarak veya Hizmeti kullanarak, 13 yaşında veya daha büyük olduğunuzu gösterirsiniz. Eğer 13 ila 17 yaş arasındaysanız, yasal vasinizin bu Şartları gözden geçirip kabul ettiğini beyan edersiniz. Hizmete, Facebook veya Google+ gibi bir Sosyal Ağ Sitesinden ("SNS") erişirseniz, hizmet / kullanım koşullarına ve bu Hizmet Şartlarına uymalısınız.


HİZMETE ERİŞİMİ KURMA, KULLANMA VEYA DİĞERLERİ KULLANMAKTAN, BU HİZMET ŞARTLARINI KABUL EDİYORSUNUZ. BU HİZMET ŞARTLARINI KABUL ETMİYORSANIZ, HİZMETE ERİŞMEYİN, KURMAYIN, KULLANMAYIN VEYA DİĞER OLMAYIN. HİZMETİN KULLANIMI YASAKTAN GEÇERLİDİR.


SharpExtreme, kendi takdirine bağlı olarak, değiştirilmiş koşulları SharpExtreme Hizmetine göndererek herhangi bir zamanda bu Hizmet Koşulları, Gizlilik Politikası ve diğer ilgili SharpExtreme politikalarını değiştirme, değiştirme, ekleme veya kaldırma hakkını saklı tutar. Hizmeti kullanmaya devam ederek bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız. Herhangi bir noktada Hizmet Koşullarımızın, SharpExtreme Gizlilik Politikasının ya da herhangi bir SharpExtreme politikasının geçerli versiyonunun herhangi bir bölümünü, Hizmet kullanımına ilişkin lisansınızı, Hizmeti kullanmak derhal sona erecek ve Hizmeti kullanmayı hemen bırakmalısınız.


1. Lisans


1.1. Hizmeti Kullanma Sınırlı Lisans Verilmesi

Anlaşmanıza ve bu Hizmet Koşullarına ve diğer ilgili SharpExtreme politikalarına uymaya devam etmesine bağlı olarak, SharpExtreme, Hizmet'e kendi hizmetiniz için kendi erişiminiz için kullanmanız ve kullanmanız için münhasır olmayan, devredilemez, devredilemez, iptal edilebilir ve sınırlı bir lisans verir. ticari eğlence amaçlı. Hizmeti başka bir amaç için kullanmamayı kabul edersiniz.


Hizmetin kullanımı için aşağıdaki kısıtlamalar geçerlidir:

- 13 yaşından küçükseniz, bir Hesap açamazsınız veya Hizmete erişemezsiniz; Küçükler tarafından kullanımı kısıtlayacaksınız ve 13 yaşın altındaki çocuklara erişimi reddedeceksiniz. Hizmetin küçükler tarafından yetkisiz kullanımı için tam sorumluluk kabul ediyorsunuz. Kredi kartınızın veya diğer ödeme araçlarının (örneğin paypal) küçükler tarafından kullanımından siz sorumlusunuz.

- Hesabınızı satın almaz, satmaz, kiralamaz veya veremez, sahte kimlik veya bilgiler kullanarak veya kendinizden başkası adına bir Hesap açamazsınız; SharpExtreme tarafından daha önce kaldırılmış ya da daha önce SharpExtreme oyunu oynamaktan men edildiyseniz Hizmeti kullanmayacaksınız.

- Hesabınızı sadece ticari olmayan amaçlarla kullanacaksınız; Hizmeti, zincir mektuplar, önemsiz postalar veya spam e-postalar veya hiç kimseye tekrarlayan veya yanıltıcı mesajlar dahil olmak üzere ticari reklamların reklamını yapmak, talep etmek veya iletmek için kullanamazsınız.


Giriş bilgileri ve Hesabınız

Hesabınız için bir şifre seçmeniz gerekebilir veya Hesaba erişmek için diğer bilgileri de kullanabilirsiniz ("Giriş Bilgileri"). Hesabı veya Giriş Bilgilerini paylaşmayacak, kimsenin Hesabınıza erişmesine veya Hesabınızın güvenliğini tehlikeye atabilecek başka bir şey yapmasına izin vermeyeceksiniz. Oturum Açma Bilgisinin kaybedilmesi, çalınması veya yetkisiz şekilde ifşa edilmesi dahil, bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir güvenlik ihlali olduğunun farkında olmanız veya makul bir şekilde şüphelenmeniz durumunda, SharpExtreme'i derhal bildirmeli ve Oturum Açma Bilgilerinizi değiştirmelisiniz. Giriş Bilgilerinin gizliliğini korumaktan yalnızca siz sorumlusunuz ve sizin tarafınızdan izin verilip verilmediğine bakılmaksızın, alım bilgilerinin tüm kullanımlarından siz sorumlusunuz. Hesabınızla olan her şeyden siz sorumlusunuz.

SharpExtreme, bir kullanıcı adının üçüncü tarafın haklarını ihlal ettiği yönündeki üçüncü şahısların talepleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir zamanda herhangi bir kullanıcı adını kaldırma veya geri alma hakkını saklı tutar.

Hizmet, desteklenen bir cihazda oyun başına yalnızca bir Hesabı destekler.


Lisans Sınırlamaları

Hizmetin bu Lisans Sınırlamaları'na aykırı olarak kullanılması kesinlikle yasaktır, sınırlı lisansınızın derhal iptaline neden olabilir ve sizi yasaların ihlali yükümlülüğüne maruz bırakabilir.


Hiçbir koşulda olmayacağını kabul edersiniz:

- SharpExtreme'in Hizmetin ruhuyla veya amacıyla çelişkili olduğunu düşündüğü veya SharpExtreme'in destek servislerini yanlış kullandığı düşünülen herhangi bir eylemde bulunmak.

- Hileleri, istismarları, otomasyon yazılımlarını, botları, korsanları, modları veya Hizmeti, herhangi bir SharpExtreme oyununu veya SharpExtreme oyun deneyimini değiştirmek veya müdahaleye müdahale etmek üzere tasarlanan herhangi bir yetkisiz üçüncü taraf yazılımı kullanımında (doğrudan veya dolaylı olarak) yer almak veya katılmak .

- SharpExtreme'in açık yazılı onayı olmadan, Hizmet'in bir parçası olan herhangi bir dosyayı veya SharpExtreme oyununu değiştirme veya değiştirmeye neden olma.

- Hizmetin normal akışını bozmak, engellemek veya aksi takdirde olumsuz yönde etkilemek veya Hizmet'i kullanırken veya SharpExtreme oyunlarını oynarken diğer kullanıcıların deneyimlerini olumsuz yönde etkileyebilecek bir şekilde hareket etmek. Bu, diğer oyunculara ve Hizmetin tasarımına kasıtlı olarak suiistimal eden ya da karşı çıkan diğer herhangi bir harekete karşı haksız bir avantaj elde etmek için Hizmetteki hatalardan yararlanarak kazanma ticaretini ve herhangi bir başka sıralama manipülasyonunu içerir.

- Hizmeti veya herhangi bir SharpExtreme oyun ortamını sunmak veya desteklemek için kullanılan herhangi bir bilgisayarın veya sunucunun ("Sunucu") bozulmasına veya aşırı yüklenmesine yardım veya yardımda bulunma veya yardımda bulunma.

- Virüsün sınırlandırılmaması, Hizmete yapılan hizmet reddi saldırıları veya Hizmeti veya Hizmetin veya herhangi bir kişinin Hizmet'i kullanmasını veya keyfini çıkarmasını engellemek için yapılan girişimleri de dahil olmak üzere, herhangi bir saldırı türünü uygulayın, bunlara yardımcı olun ya da bunlara dahil olun.

- Hizmete, Hizmete bağlı başkalarına veya bilgisayarlara, Sunuculara veya Hizmete bağlı ağlara, SharpExtreme tarafından sağlanan, değiştirerek veya bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir yöntemle izinsiz erişim sağlama girişimi, Hizmetin bir parçası olan herhangi bir güvenlik, teknoloji, cihaz veya yazılımı başka bir kişiye atlatmaya veya değiştirmeye teşvik etmek veya değiştirmek veya teşvik etmek veya yardım etmek.

- Kötü niyetli, tehdit edici, müstehcen, hakaret içeren, iftira niteliğinde olan veya ırksal, cinsel, dini veya başka türlü sakıncalı veya rahatsız edici herhangi bir bilgi yayınlayın veya sürekli olarak istenmeyen bir şekilde bilgi gönderme gibi devam eden toksik davranışlarda bulunun.

- Çıplaklık, aşırı şiddet veya rahatsız edici konu içeren veya bu tür bir içeriğe bağlantı içeren herhangi bir bilgi yayınlayın.

- SharpExtreme'in müşteri hizmetleri temsilcileri de dahil olmak üzere SharpExtreme çalışanları da dahil olmak üzere başka bir kimsenin, grubun tacizini, kötüye kullanımını veya zarar görmesini isteme veya taciz etme, taciz etme veya zarar verme veya savunuculuk veya teşvik etme.

- Hizmet aracılığıyla, bir SharpExtreme çalışanı ile sınırlı olmamak üzere, herhangi bir telif hakkı, ticari marka, patent, ticari sır, gizlilik hakkı, tanıtım hakkı veya herhangi bir şahsın veya bir işletmenin diğer haklarını ihlal eden herhangi bir materyali veya bilgiyi sağlama veya herhangi bir kişiyi taklit etme .

- Hizmeti veya herhangi bir SharpExtreme oyununu sağlamak veya herhangi bir yöntemi kullanarak Hizmetten veya SharpExtreme oyunundan herhangi bir bilgi almak için kullanılan herhangi bir temel yazılım veya diğer fikri mülkiyet haklarının kaynak kodunu türetmeye çalışın, tersine uygulayın, derleyin, demonte edin, deşifre edin veya şifresini çözmeyin. SharpExtreme tarafından açıkça izin verilmez.

- Hizmetin diğer kullanıcılarından veya herhangi bir SharpExtreme oyunundan Giriş Bilgilerini veya diğer giriş bilgilerini veya kişisel bilgilerini isteme veya bu girişimi isteme.

- Kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler (metin, resim veya video formunda), kimlik belgeleri veya Hizmet aracılığıyla finansal bilgiler dahil olmak üzere herhangi birinin özel bilgilerini toplayın veya gönderin.


SharpExtreme, kullanım kurallarını ihlal eden veya bu Hizmet Koşulları veya Hizmetin kendisinin amacı veya ruhunun dışında kalan davranışlarını belirleme hakkını saklı tutar. SharpExtreme, Hesabınızı sonlandırmanızı ve Hizmeti tamamen veya kısmen kullanmanızı yasaklamayı da içeren, sonuç olarak işlem yapma hakkını saklı tutar.


1.2. Hesap ve Hizmetin Askıya Alınması ve Feshi

DİĞER HİÇBİR SINIRLAMADIĞINIZ, ŞARPEXTREME MİSİNE BAĞLI SINIR, ŞÜPHELİ, TERMİNE, DEĞİŞTİRİLMEME VEYA SİLMEYEN, HİÇBİR GARSINIZ VEYA ZORUNDA MUHASEBE UYGULANMASINA AİTTİR HİZMETİN KULLANILMASI GEREKTİRMEYEN, HİÇBİR GERÇEKLEŞTİRİLMESİ VEYA YANLIŞTIR. HİZMETİN KULLANIMI İLE BİRLİKTE KULLANILAN HERHANGİ BİR YARAR, ÖZEL, KAZANMIŞ ÖĞELER VE KAZANILAN ÜRÜNLERDEN SONRA HİÇBİR SONUÇ VEYA SINIRLAMANIN SONUÇINDA HİZMETE KULLANICI ADI VE KİŞİSİNİ KAYBOLABİLİRSİNİZ HERHANGİ BİR KAYIP VEYA SONUÇLAR İÇİN.

DİĞER ÇÖZÜMLERİMİZİ SINIR ETMİYORUZ, OYUNLARIMIZ VE SİTELERİMİZE HİZMET VE KULLANIM HEDEFLERİNE AİT, HİZMET VE KULLANIM ŞEKLİ, ÇALIŞMA VE ZAMANLARA AÇILIŞTAN ÇALIŞMA VE ÇALIŞTIRILMASI, HEDEFLİ VE ÇALIŞMAYACAK, ÇALIŞAN VEYA ÇALIŞTIRILMASI HİZMETE ERİŞİMİ KULLANMAYAN ÖNEMLİ OLMAK ÜZERİNE RİSK VE OLMAYAN YASAL SORUMLULUK KAZANMASI, ÜÇÜNCÜ TARAFLARIN ZARARLI MÜLKİYET HAKLARINI ARTTIRMA VEYA ZARARLI OLMAYAN VEYA ZARARLI OLMAMASI. Ek olarak, biz olabilir, uygun şartlarda ve bizim bazında disiplin, susatmak veya sona erecek kullanici kullanicilari, tamamen mülk haklarini susturacaklar.


SHARPEXTREME, 180 GÜN İÇİN ETKİLİ OLDUĞU HİÇBİR HESABI SONLANDIRMA HAKKINI SAKLIDIR.


SharpExtreme, Hizmeti veya belirli bir oyunu veya Hizmetin bir bölümünü dilediğiniz zaman durdurma ve / veya destekleme hakkını saklı tutar; bu noktada Hizmeti kullanma lisansınız veya bir bölümünü otomatik olarak sonlandırılır. Bu durumda, SharpExtreme'in, bu tür durdurulan Hizmetlerle bağlantılı olarak kullanıcılara geri ödeme, avantaj veya diğer tazminat sağlaması gerekmeyecektir. Hesabınızın feshi, Hizmete veya gönderdiğiniz veya gönderilen diğer içerikler dahil olmak üzere herhangi bir bölümüne erişiminizin devre dışı bırakılmasını içerebilir.

Hesabınızı herhangi bir zamanda ve herhangi bir sebeple, https://www.sharpextreme.com/blog adresindeki destek sayfamızda açıklanan işlemi izleyerek Hesabınızı sonlandırmak istediğinizi SharpExtreme 'e bildirerek sonlandırabilirsiniz.


2. Mülkiyet


2.1. Oyunlar ve Servis

Hizmete ve Hizmete ilişkin tüm haklar, menfaatler ve ilgi alanları (oyun, başlık, bilgisayar kodu, temalar, nesneler, karakterler, karakter adları, hikayeler, diyaloglar, terimleri yakalamak, kavramlar, sanat eserleri, animasyonlar, sesler, müzik besteleri, bunlarla sınırlı olmamak üzere) görsel-işitsel efektler, çalışma yöntemleri, ahlaki haklar, belgeler, oyun içi sohbet transkriptleri, karakter profili bilgileri, SharpExtreme oyun istemcisi kullanılarak oynanan oyunların kayıtları ve SharpExtreme oyun istemcileri ve sunucu yazılımı) SharpExtreme'e aittir. SharpExtreme, oyunları ve Hizmet ile bağlantılı olarak, tüm fikri mülkiyet hakları veya diğer mülkiyet hakları dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere tüm haklarını saklı tutar.


2.2. Hesaplar

BURADA SÖZLEŞMEYE HİÇBİR OLMADAN, MUHASEBEDE KABUL EDİLECEĞİNİZİ KABUL EDİLECEĞİNİZİ KABUL EDİYORSANIZ VEYA DAHA FAZLA AŞAĞIDAKİ VEYA AÇILIŞTAN SHARPEXTREME'İN FAYDASI.


2.3. Sanal Öğeler

SharpExtreme, Hizmette veya SharpExtreme oyunlarında görünen tüm içeriği kullanma hakkına sahiptir, lisanslıdır veya başka türlü hakka sahiptir. Buradaki aksine hükümlere rağmen, herhangi bir SharpExtreme oyununda görünen ya da herhangi bir SharpExtreme oyununda görünen sanal ürünleri veya para birimlerini sınırlandırmaksızın da dahil olmak üzere, Hizmette görünen herhangi bir içeriğe veya ünvana hakkınız ya da unvanınız olmadığını kabul edersiniz. SharpExtreme'den veya bir Hesapla ilişkili veya Hizmette saklanan diğer özelliklerden satın alınabilir.


3. Kullanıcı İçeriği


3.1. Kullanıcı İçeriğinin Gönderilmesi

"Kullanıcı İçeriği", bir SharpExtreme oyun istemcisi veya Hizmet aracılığıyla yüklediğiniz veya ilettiğiniz tüm iletişim materyalleri, görüntüler, sesler ve tüm materyaller, veriler ve iletiler veya herhangi bir sohbet metni de dahil olmak üzere diğer kullanıcıların yüklediği veya ilettiği anlamına gelir. Hizmeti kullanırken herhangi bir Kullanıcı İçeriğini ileterek veya göndererek, bu tür bir iletimin veya gönderimin (a) doğru ve gizli veya yanıltıcı olmadığını; (b) herhangi bir yasa, sözleşme kısıtlaması veya diğer üçüncü taraf haklarını ihlal etmemek ve kişisel bilgileri veya fikri mülkiyeti Kullanıcı İçeriğinde bulunan herhangi bir üçüncü tarafın iznine sahip olmamak; (c) virüs, reklam yazılımı, casus yazılım, solucan veya diğer zararlı kodlardan arınmış; ve (d) söz konusu içerik içerisindeki kişisel bilgilerinizin Gizlilik Politikasına uygun olarak her zaman SharpExtreme tarafından işleneceğini kabul ve kabul edersiniz.


3.1.1. İçerik Taraması

SharpExtreme, herhangi bir Kullanıcı İçeriği gönderen herhangi bir kullanıcının davranışı için sorumluluk kabul etmez ve Hizmeti uygunsuz içerik veya davranış için izleme konusunda sorumluluk kabul etmez. Tüm Kullanıcı İçeriğini önceden izleyemiyoruz veya izleyemiyoruz veya izleyemiyoruz. Hizmeti kullanmanız kendi sorumluluğunuzdadır. Hizmeti kullanarak, rahatsız edici, uygunsuz veya beklentileriniz doğrultusunda olmayan Kullanıcı İçeriğine maruz kalabilirsiniz. Hizmet ile bağlantılı olarak mevcut olan Kullanıcı İçeriğinin kullanımıyla ilgili tüm riskler size aittir. İsteğe bağlı olarak, temsilcilerimiz veya teknolojimiz, Hizmeti kullanırken Servisle veya iletişimlerle (sınırlı sohbet metni dahil) etkileşiminizi izleyebilir ve / veya kaydedebilir.

Bu Hizmet Şartları’na girerek, bu izlemeye ve kaydetmeye geri dönülmez onayınızı verirsiniz. Sohbet metni veya sesli iletişimler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir Kullanıcı İçeriğinin iletimi ile ilgili gizlilik beklentiniz olmadığını kabul etmektesiniz.

SharpExtreme, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, herhangi bir sebeple veya herhangi bir sebeple herhangi bir sebep olmaksızın, herhangi bir sebeple veya herhangi bir sebep olmaksızın, herhangi bir Kullanıcı İçeriğini (Kullanıcı İçeriğinizi sınırlama olmaksızın da dahil olmak üzere) gözden geçirme, izleme, yasaklama, düzenleme, silme veya devre dışı bırakma hakkını saklı tutar. Herhangi bir zamanda SharpExtreme, tamamen kendi takdirine bağlı olarak Hizmeti izlemeyi seçerse, SharpExtreme, Kullanıcı İçeriği için hiçbir sorumluluk kabul etmez ve uygunsuz Kullanıcı İçeriğini değiştirme veya kaldırma yükümlülüğü üstlenmez. Herhangi bir Kullanıcı İçeriğini düzenleme, gönderme veya reddetme hakkımız dahilinde tamamen kendi sorumluluğumuzdadır.


3.2. Hizmetin Diğer Üyeleri Tarafından Kullanılan Bilgi


3.2.1. Kamusal söylem

Hizmet, belirtilen konulardaki gözlemleriniz ve yorumlarınız dahil olmak üzere Kullanıcı İçeriği gönderebileceğiniz çeşitli forumlar, bloglar ve sohbet özellikleri içerebilir. SharpExtreme, diğer üyelerin paylaştığınız fikirleri ve bilgileri kullanmayacağını garanti edemez. Bu nedenle, gizli tutmak istediğiniz ve / veya başkalarının kullanmasını istemediğiniz bir fikriniz veya bilginiz varsa, Hizmet’e göndermeyin. SharpExtreme, göndermeyi seçebileceğiniz herhangi bir fikir veya bilgiyi değerlendirmek, kullanmak veya telafi etmek konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.


3.2.2. Kendi İçeriğinizden Sorumlu

Hizmet üzerinden gönderdiğiniz, Hizmet aracılığıyla veya bunlarla bağlantılı olarak ve başkalarına sunduğunuz bilgilerden yalnızca siz sorumlusunuz. SharpExtreme, yalnızca SharpExtreme'in bu Hizmet Koşullarını ihlal ettiği yönündeki Kullanıcı İçeriği dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir nedenle Kullanıcı İçeriğini göndermeyi veya silmeyi reddedebilir.


3.2.3. SharpExtreme ehliyetiniz

SharpExtreme'e geri dönülmez, kalıcı, devredilebilir, tamamen ödenmiş, telifsiz, dünya çapında bir lisans (üçüncü kişilere alt lisans verme ve üçüncü şahıslara atanma hakkı dahil) ve türetme, kopyalama, çoğaltma, düzeltme, uyarlama, değiştirme, türetme hakkı verme hakkını vermektesiniz. işleri, üretimi, ticareti, yayınlanması, dağıtılması, satışı, lisansı, alt lisansı, devredilmesi, kiralanması, iletilmesi, kamuya açık olarak gösterilmesi, kamuya açık olarak gerçekleştirilmesi veya elektronik olarak yayınlanması, telekomünikasyon yoluyla kamuya duyurulması, sergilenmesi, gerçekleştirilmesi, girilmesi, bilgisayar hafızası ve kullanım ve uygulama, herhangi bir şekilde Kullanıcı İçeriğinizin yanı sıra, Hizmetin pazarlanması ve Hizmetin promosyonları dahil olmak üzere Hizmet sunumumuzla ilgili tüm değiştirilmiş ve türev çalışmalarını içerir. Ayrıca, SharpExtreme'e, başkalarına bu Hizmet Koşulları kapsamında SharpExtreme'e verilen hakların herhangi birini kullanma yetkisi verme hakkını vermiş olursunuz. Ayrıca, SharpExtreme'e, herhangi bir Kullanıcı İçeriğinde yer alan ve herhangi bir Kullanıcı İçeriği ile bağlantılı olarak, herhangi bir Kullanıcı İçeriği ile bağlantılı olarak, sizin adınızı, benzerliğinizi ve diğer herhangi bir bilgiyi veya materyali kullanma ve istismar etme koşulsuz, geri alınamaz hakkını vermektesiniz. Yasaların yasakladığı durumlar dışında, Kullanıcı İçeriğinizin herhangi bir şekilde değiştirilip değiştirilmediğine bakılmaksızın, Kullanıcı İçeriğinizde bulunabilecek herhangi bir atıf hakkından ve / veya ahlaki haktan feragat etmiş olursunuz. SharpExtreme, Kullanıcı İçeriğinizde herhangi bir mülkiyet hakkı talep etmez ve bu Hizmet Şartlarında yer alan hiçbir şey Kullanıcı İçeriğinizi kullanmak ve kullanmak için kullanabileceğiniz tüm hakları sınırlama amacı taşımamaktadır. SharpExtreme'in, Kullanıcı İçeriğinizdeki veya Fikri Mülkiyet haklarınızı izleme veya uygulama yükümlülüğü yoktur.


3.3. Kullanıcı Etkileşimleri

Hizmetin diğer kullanıcıları ve Hizmet ve / veya SharpExtreme oyunları üzerinden etkileşimde bulunduğunuz diğer taraflarla etkileşimlerinizden yalnızca siz sorumlusunuz. SharpExtreme, bu anlaşmazlıklara herhangi bir şekilde dahil olma hakkını saklı tutar, ancak hiçbir yükümlülüğü yoktur. Hesabınızdaki parola korumalı kısımlara SharpExtreme erişimi de dahil olmak üzere, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, yasadışı, hileli veya uygunsuz herhangi bir şüpheli olayı araştırmak için SharpExtreme ile tam olarak işbirliği yapacaksınız.

Bir veya daha fazla kullanıcıyla bir anlaşmazlığınız varsa, bizi (ve memurlarımızı, direktörlerini, acentelerini, yan kuruluşlarını, ortak girişimlerini ve çalışanlarını), bilinen ve bilinmeyen her türlü ve nitelikteki iddia, talep ve zararlardan (fiili ve sonuç olarak) serbest bırakırsınız. , bu tür anlaşmazlıklarla bağlantılı veya herhangi bir şekilde ortaya çıkması.


4. Ücretler ve Satın Alma Koşulları


4.1. alımları

Hizmet'te, "gerçek dünya" parasıyla, sanal para veya elmas dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, (a) "sanal para birimi" kullanmak üzere, sınırlı, kişisel, devredilemez, devredilemez, iptal edilebilir bir lisansla satın alabilirsiniz. SharpExtreme oyunlarında kullanım için; (b) "sanal oyun içi eşyalar" ("sanal para birimi", "Sanal Eşyalar" ile birlikte); ve (c) diğer mallar veya hizmetler ("Mallar"). Sanal Öğeleri yalnızca bizden veya yetkili ortaklarımızdan Hizmet aracılığıyla satın alma hakkınız vardır, başka hiçbir şekilde kullanamazsınız.

SharpExtreme, Sanal Öğeleri ve / veya Malları önceden bildirimde bulunmaksızın veya duymadan yönetebilir, düzenleyebilir, kontrol edebilir, değiştirebilir veya elden çıkarabilir. SharpExtreme'in, SharpExtreme'in bu gibi haklarını kullanması durumunda size veya üçüncü taraflara karşı hiçbir sorumluluğu yoktur.

Hizmette açıkça izin verilen durumlar dışında, Sanal Öğelerin ve Ürünlerin transferi yasaktır. Hizmette açıkça izin verilenler dışında, Sanal Öğeleri veya Ürünü, SharpExtreme, başka bir kullanıcı veya herhangi bir üçüncü taraf da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir kişiye veya işletmeye satmaz, satın almaz, kurtarmaz veya başka şekilde devretemezsiniz.


HİZMETTE YAPILAN VİLLİ ÜRÜNLERİN TÜM SATIN ALMA VE TANITIMLARI NİHAİ VE İADE EDİLEMEZ.


SharpExtreme oyunlarında kullanılmak üzere Sanal Öğelerin sağlanması, SharpExtreme tarafından satın alımınızın SharpExtreme tarafından kabul edilmesinden hemen sonra başlayan bir hizmettir.


4.2. Ücretlerin Ödenmesi

Sizin tarafınızdan veya size kayıtlı bir Hesabı kullanan herhangi biri tarafından yapılan tüm ücretleri ve geçerli vergileri ödemeyi kabul edersiniz. SharpExtreme, Hizmet aracılığıyla sunulan mal ve hizmetlerin fiyatını istediği zaman değiştirebilir.


SHARPEXTREME'İN HERHANGİ BİR NEDENE İADE OLMADI VEYA HESAPLI OLMADAN HESAPLI OLDUĞUNDAN HESAPLI OLDUĞUN HİÇBİR KAPALI OLDUĞUN HİÇBİR KAPALI OLDUĞUNU GERÇEK BİR ÖDEME SAĞLAMAK GEREKMEZ.


5. Hizmete Güncellemeler


Hizmetin gelişen bir durum olduğunu biliyorsunuz. SharpExtreme, Hizmet’e ve SharpExtreme’in cihazınıza veya bilgisayarınıza yüklediğiniz oyunların güncellemelerini kabul etmenizi gerektirebilir. SharpExtreme'in Hizmet ve SharpExtreme oyunlarını size bildirmeksizin veya bildirmeden güncelleyebileceğini onaylıyor ve kabul ediyorsunuz. Hizmeti almak ve SharpExtreme oyunlarını oynamak için zaman zaman üçüncü taraf yazılımlarını güncellemeniz gerekebilir.


6. Garanti Reddi Beyanı


BÖLÜM 7 AŞAĞIDAKİ SINIRLI SORUMLULUK SINIRLI OLMADAN SINIRLI OLMADAN HİZMET, KULLANIMINIZ İÇİN UYGUN OLMADAN BİR HİÇBİR GARANTİ OLMADAN BİR HİÇBİR GARANTİ OLMADAN BİR HİÇBİR GARANTİ VERİLMEMEKTEDİR TİCARET VEYA TİCARET KULLANIM DERSİNDEN KAYNAKLANAN AĞIRLIK, BÜTÜNLEŞME, ENFRENDİRME VE AMAÇ SHARPEXTREME, SEÇENEĞİNİZİN ZAMAN VEYA YERLERİNDE HİZMETE ERİŞİM VEYA KULLANMAK İÇİN YASAK OLMADAN GARANTİ VERMEMEKTEDİR; HİZMET KESİNTİSİZ VEYA HATASIZ OLACAK; HATALARIN DOĞRULACAĞI; VEYA OYUN VEYA HİZMETİ VİRÜSLER VEYA DİĞER ZARİF BİLEŞENLERDEN ÜCRETSİZDİR.


Bazı yargı bölgeleri, belirli garantilerin hariç tutulmasına izin vermemektedir. Buna göre, yukarıdaki feragatnamelerden bazıları sizin için geçerli olmayabilir.


7. Sorumluluğun Sınırlandırılması; Tek ve Özel Çözüm; Tazminat


HUKUK İHTİYACI MAKSİMUM UZAKTAN, SHARPEXTREME, HİÇBİR GARANTİ İLE HİÇBİR GARANTİLECEĞİN İLE HİÇBİR GARANTİLECEĞİN İLE BİRLİKTE KAYNAKLANMADAN, HİÇBİR GARANTİLECEĞİ, SÖZLENMEYE ÇALIŞTIRILAN VEYA SÖZLENMİŞ ZORUNDA, ZORUNDA, ZORUNDA, ZORUNDA, ZORUNDA VEYA ZORUNDA, ZORUNDA, ZORUNDA, ZORUNDA, ZORUNDA, ZORUNDA, ZORUNDA VEYA ZORUNDA, SUCH ZARARLARI OLASI. YASAYLA YASAKLANMADIĞINDAN SONRA, SHARPEXTREME, (6) 'NIN ZAMANINDA (6) HAZIRLANMIŞTAN SONRA HİZMETE SUNULMASI GEREKEN HİZMETLERE AİTTEN SONRA HAZIRLANMIŞTAN SONRA . SADECE ZAMAN SADECE ŞEKERLİ BİR ŞEYE ÖDEMEZE KEŞFEDE VEYA SÖZLEŞTİRMEYE HİÇBİR OLMAK VEYA BİRLİKTE KABUL EDİLMEME HİÇBİR TÜKETİCİ İHTİYACINIZDAN KAYNAKLANAN HERHANGİ BİR TÜKETİCİ VEYA DAHA FAZLA SORUMLULUK VEYA SÖZLEŞMESİNDEN KAYNAKLANAN VEYA ÖLÜM VEYA KİŞİSEL YARALANMAYAN BİR SORUMLULUK


SharpExtreme'i (ve memurlarımız, müdürler, acenteler, yan kuruluşlar, ortak girişimler ve çalışanlar) herhangi bir üçüncü tarafça ortaya atılan herhangi bir iddiadan, talebe, zarara veya diğer zararlara zarar vermeden tazmin etmeyi, savunmayı ve tutmayı kabul edersiniz. Hizmet kullanımından veya bu Hizmet Şartlarını sizin tarafınızdan ihlal etmenizden doğacak veya bundan kaynaklanan ihlallerden dolayı, yukarıda belirtilenler, hakların ihlali kasıtlı veya önemsiz davranışınıza atfedilemezse geçerli değildir.


8. Uyuşmazlıkların Çözümü ve Hukuk


SharpExtreme ile aranızda bir anlaşmazlık olursa, https://www.sharpextreme.com/contact adresindeki müşteri destek sitemize giderek bir çözüm bulmak için doğrudan bizimle iletişime geçmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Amerika Birleşik Devletleri vatandaşıysanız, bu Hizmet Koşulları ve bununla ya da Gizlilik Politikası ya da Hizmetten kaynaklanan ya da bunlarla ilgili herhangi bir anlaşmazlık, yasalar çatışması hükümleri gözetilmeksizin Kaliforniya yasalarına göre tüm yönleriyle yönetilecektir. SharpExtreme'e karşı olabilecek herhangi bir iddia veya anlaşmazlığın yalnızca San Francisco, California'da bulunan bir mahkeme tarafından çözülmesi gerektiği konusunda hemfikirsiniz. Amerika Birleşik Devletleri dışında ikamet ediyorsanız, SharpExtreme ile aranızdaki tüm ihtilafların kanun hükümleriyle çelişmeksizin Kore yasalarına tabi olacağını kabul edersiniz. SharpExtreme'e karşı yapabileceğiniz herhangi bir iddia veya anlaşmazlığın yalnızca Kore'deki Gyeonggi-do'da bulunan bir mahkeme tarafından çözülmesi gerektiği konusunda hemfikirsiniz.


9. Bölünebilirlik


Siz ve SharpExtreme, bu Hizmet Şartlarının veya SharpExtreme Gizlilik Politikasının herhangi bir kısmının tamamen veya kısmen yetkili yargı mahkemesi tarafından yasadışı veya uygulanamaz olarak tespit edilmesi durumunda, bu hükme ilişkin olarak, bu hükmün yalnızca Geçerliliği veya uygulanabilirliğini bu tür geçerliliği veya uygulanabilirliğini etkilemeden başka bir şekilde veya yargı yetkisinde ve şartların kalan hükümlerini etkilemeden ve tam olarak yürürlükte kalmaya devam edecek şekilde belirleme kapsamı.


10. Genel Hükümler


10.1. atama

SharpExtreme, bu Hizmet Koşullarını ve / veya SharpExtreme Gizlilik Politikasını tamamen veya kısmen, izninizle veya onayınız olmadan herhangi bir zamanda veya herhangi bir kişiye atayabilir veya devredebilir. SharpExtreme'in önceden yazılı onayı olmadan Hizmet Şartları veya Gizlilik Politikası altındaki herhangi bir hak veya yükümlülüğü devredemez veya devredemezsiniz ve sizin tarafınızdan yetkisiz olarak atanması ve devredilmesi etkisizdir.


10.2. Ek Politikalar

SharpExtreme, forumlar, yarışmalar veya sadakat programları gibi belirli servislerle ilgili ek politikalar yayınlayabilir. Bu tür hizmetleri kullanma hakkınız, bu belirli politikalara ve bu Hizmet Şartlarına tabidir.


10.3. Tüm anlaşma

Bu Hizmet Koşulları, herhangi bir ek politika ve burada referans olarak açıkça belirtilen tüm belgeler (SharpExtreme Gizlilik Politikası dahil), sizin ve SharpExtreme'in tüm anlayışını içerir ve bu konuyla ilgili taraflarla ilgili tüm önceki anlayışlarının yerine geçip geçmediğine bakılır. elektronik, sözlü veya yazılı veya Hizmet ile ilgili olarak siz ve bizim aramızda, gelenek, uygulama, politika veya emsal tarafından oluşturulmuş olup olmadığı.


10.4. Feragat yok

SharpExtreme'in, bu Hizmet Şartları veya SharpExtreme Gizlilik Politikasının herhangi bir hükmünde sizin tarafınızdan sıkı bir performans gerektirmemesi veya uygulanmaması ya da bunların altında herhangi bir hakkın kullanılmaması, SharpExtreme'in iddia etme ya da güvenme hakkının feragat edilmesi veya feshedilmesi olarak yorumlanmayacaktır. Bu veya herhangi bir başka türdeki herhangi bir hüküm veya hak. SharpExtreme tarafından bu Hizmet Şartlarının veya SharpExtreme Gizlilik Politikasının herhangi bir şartı, şartı veya gerekliliği ile ilgili açıkça feragatname, bu hükme uymak için gelecekteki herhangi bir yükümlülüğün feragatını teşkil etmeyecektir. Şartlar ve Koşullar.Bu Hizmet Koşullarında açıkça ve özel olarak belirtilmediği sürece, SharpExtreme tarafından yapılan hiçbir beyan, açıklama, rıza, feragat veya diğer fiil veya ihmaller belgelenmediği sürece, bu Hizmet Şartlarında bir değişiklik veya yasal olarak bağlayıcı sayılmaz. Fiziksel yazımda, Siz ve SharpExtreme'in usulüne uygun olarak atanmış bir memuru tarafından imzalanan el.


10.5. Uyarılar

Sizi www.sharpextreme.com adresindeki ilanlar aracılığıyla ve bize verdiğiniz bilgileri iletmek için e-posta ya da başka herhangi bir iletişim aracı ile bilgilendirebiliriz. Sizin tarafınızdan verilen veya bu Hizmet Şartları veya SharpExtreme Gizlilik Politikası kapsamında talep ettiğiniz tüm bildirimler yazılı olarak ve aşağıdaki adrese gönderilecektir: 824ho, Sharpextreme Inc. Giupsungjangcenter, 54 Changeop-ro, Sujeong-gu, Seongnam-si, Gyeonggi-do , Güney Kore. Bildirimlerde bu Bölüme uymadan verdiğiniz hiçbir bildirimin yasal etkisi yoktur.


10.6. Adil çözümler

SharpExtreme’e verilen bu Hizmet Koşulları kapsamında verilen hakların ve yükümlülüklerin, SharpExtreme’e zararı onarılamayacak şekilde zarar verecek olan ve yalnızca SharpExtreme’in tazminat alma hakkına sahip olacağı parasal zararlarla değiştirilemeyen benzersiz ve yeri doldurulamaz nitelikte olduğunu kabul etmektesiniz. ihlali veya öngörülen ihlali durumunda, herhangi bir ihlali veya kefaleti veya zararı kanıtlama zorunluluğu olmadan) diğer adaletsiz yardımlar.Ticari veya başka bir adaletsiz yardım istemek veya operasyonu istemek veya sınırlandırmak için tüm haklarını geri alınamaz şekilde feragat edersiniz. Hizmetin veya herhangi bir SharpExtreme oyununun, bununla bağlantılı olarak yayınlanan herhangi bir reklamın veya diğer malzemelerin kullanılması veya Hizmet'in veya Hizmet aracılığıyla kullanılan veya sergilenen herhangi bir içeriğin veya herhangi bir malzemenin kullanılması veya parasal zararlarla ilgili taleplerinizi sınırlandırmayı kabul edersiniz. Bölüm 7'ye göre (eğer varsa).


10.7. Mücbir Sebep

SharpExtreme, öngörülmeyen durumlar nedeniyle ortaya çıkacak herhangi bir kısıtlama veya SharpExtreme'in Tanrı eylemleri, savaş, terörizm, isyanlar gibi kontrolünün ötesinde nedenler de dahil olmak üzere SharpExtreme'in makul kontrolü dışındaki nedenlerden kaynaklanan hiçbir gecikme veya başarısızlıktan sorumlu olmayacaktır. ambargolar, sivil veya askeri makamların eylemleri, yangın, taşkınlar, kazalar, grevler veya ulaştırma tesisleri, yakıt, enerji, işçilik veya malzemeler gibi kıtlıklar.

조회 13회

최근 게시물

전체 보기

شروط الخدمة

تاريخ السريان: 10 سبتمبر ، 2019 تحكم شروط هذه الاتفاقية ("شروط الخدمة") العلاقة بينك وبين SharpExtreme (رقم تعريف العمل 349-88-00335) الذي يوجد به مكتبها المسجل في 824 ho ، Giupsungjangcenter ، 54 Cha

سياسة الخصوصية

تاريخ السريان: 10 سبتمبر ، 2019 سياسة الخصوصية تصف: - طرق جمع البيانات الشخصية عنك وسبب قيامنا بذلك - كيف نستخدم بياناتك الشخصية - الخيارات التي لديك حول البيانات الشخصية الخاصة بك. تنطبق سياسة الخصوص

TERMOS DE SERVIÇO

Data efetiva: 10 de setembro de 2019 Os termos deste contrato ("Termos de Serviço") regem o relacionamento entre você e a SharpExtreme (ID comercial 349-88-00335) com sede em Ace Gwanggyo Tower 3, 128

© 2016 by Sharp Extreme All Rights Reserved

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon